In het kort
Aanrader voor iedereen die van lezen en reizen houdt. De online hoorcolleges waaruit deze cursus bestaat, nemen je mee op reis langs de wereldliteratuur van andere tijden.
- Lesgeld thuisstudie
- 6 x € 92,50
- Studieduur
- 6 maanden
- Benodigde vooropleiding
- Geen
Houd je van lezen én wil je de wereld over reizen? Dat kan met de LOI-cursus Wereldliteratuur. Laat je meevoeren door bijzondere literaire werken van over de hele wereld. Naast de Nederlandse en Angelsaksische klassiekers, maak je een ontdekkingstocht langs de literatuur van andere continenten en tijden. Bijvoorbeeld de Arabische Verhalen van 1000-en-1-nacht, de avonturen van Don Quijote, of de Goddelijke Komedie van Dante.
Door de achtergrondinformatie over het land, de cultuur en de tijd waarin de tekst is geschreven, worden de verhalen toegankelijk en komen ze tot leven. Je leert meer over de literaire achtergronden en je gaat vooral heel veel lezen.
Online hoorcolleges vormen de basis van de cursus Wereldliteratuur. Een literair deskundige is je reisleider in de wereld van de klassiekers.
Daarom kies je voor de cursus Wereldliteratuur
- Online hoorcolleges begeleiden je door de cursus.
- Leer wereldliteratuur in de juiste context te plaatsen.
- Unieke introductie op de wereldliteratuur.
- Ook aandacht voor minder bekende klassiekers.